Blog

Młodzi Tytani: Akcja!

 

Czy poznaliście już komicznych Młodych Tytanów? To wciąż superbohaterowie, którzy ratują świat, ale to przecież też nastolatki, które po godzinach mierzą się ze wyzwaniami dnia powszedniego. Mieszkanie w piątkę ma swoje uroki, ale nie zawsze jest łatwe. Sprzątanie, wyrzucanie śmieci… to przecież takie przyziemne sprawy, nie wspominając już o najazdach rodziców, którzy potrafią wprowadzić nie lada napięcie. Na szczęście Tytani zawsze pozostają skorymi do zabawy i wygłupów dzieciakami, dlatego poznajcie ich bliżej:

ROBIN

Robin to urodzony przywódca, perfekcjonista w każdym calu. Jedynym jego zmartwieniem jest to, że Tytani nie zawsze robią to, co im nakazuje. 

 

RAVEN

Raven to najbardziej tajemnicza członkini Młodych Tytanów, z jej twarzy nie da się nic wyczytać… za wyjątkiem tego, że woli działać sama.

 

CYBORG

Cyborg jest w połowie człowiekiem, a w połowie maszyną, która jest bardziej zainteresowana pizzą i grami wideo, niż walką w obronie ludzkości.

 

GWIAZDKA

Gwiazdka jest istotą z innego świata, która marzy o tym, aby dostosować się do Ziemian. Doprowadza do szału Robina swoją naiwną, nieodwzajemnioną miłością do niego.

BESTIA

Bestia to najlepszy kumpel Cyborga — nie jest może bystry, za to przesympatyczny. Kiedy nie je burrito przed TV zamienia się w przeróżne zwierzęta.

Dołącz do Młodych Tytanów i zobacz w jaki komediowy chaos się wpakują w kolejnych odcinkach.

Oglądaj w weekendy o 12:40 na Cartoon Network.

Serial godny polecenia. Humor

Środa, Kwiecień 30, 2014 - 23:17 by matmatu

Serial godny polecenia. Humor jest iście internetowy, a dziwne bo przecież leci w telewizji. Oprócz tego cieszą mnie też liczne nawiązania do uniwersum DC :D

Fajne :)

Środa, Kwiecień 23, 2014 - 19:27 by bella10

Fajne :)

Raven jest naj ^_^

Środa, Kwiecień 23, 2014 - 14:40 by Kangur2001

Raven jest naj ^_^

Tak

Piątek, Marzec 7, 2014 - 14:30 by Tomek02j

Tak

Już wiem kim są młodzi Tytani

Sobota, Marzec 1, 2014 - 14:42 by JAGUSIA135

Już wiem kim są młodzi Tytani !! :3

Post
Mój CN

Reklama