Powrót APLIKACJE

Formula Cartoon All-Stars

Pobierz teraz!

Get it now on the Android Market Get it now on the App Store

Formula Cartoon All-Stars – Opis

Witamy w wyścigu gwiazd!Weź udział w zaciętych wyścigach, w których w szranki stają najbardziej znane postacie Cartoon Network! W grze Formula Cartoon All-Stars Twoi ulubieni bohaterowie biorą udział w wyścigach odbywających się na widowiskowych torach w 3D, które aż kipią od adrenaliny i akcji! Jesteście gotowi, by poczuć smak zwycięstwa lub udźwignąć ciężar porażki?


Twoje wszystkie ulubione postacie
Ścigaj się z Benem 10, Mordechajem, Finnem, Gumballem, Rigbim, Jakem, Gwen, Hopem, Darwinem, Kevinem, Marceline, Atletą i ponad 16 postaciami z najpopularniejszych seriali Cartoon Network. Zachowaj czujność! Ta drużyna gwiazd jest ciągle powiększana i aktualizowana.


Twoje samochody
Dzięki ponad 100 różnym częściom możesz stworzyć swój własny, zupełnie wyjątkowy pojazd. Każde miejsce na podium daje Ci coraz więcej możliwości, zwiększając Twoją prędkość, przyspieszenie i turbodoładowanie.


Mega zabawa na czterech kółkach
W grze Formula Cartoon nie chodzi tylko o prędkość: trzeba też ruszyć głową! Skorzystaj z odlotowych power-upów, aby podrasować swój pojazd lub zablokować przeciwnika przy pomocy pomidorów, kostek lodu, balonów, gum balonowych i wielu innych zabiegów!


Ponad 75 torów
Ścigaj się na ponad 75 torach wzorowanych na najsłynniejszych miejscach znanych z Cartoon Network, takich jak park ze Zwyczajnego serialu, Słodkie Królestwo z Pory na przygodę lub szkoła Gumballa w Elmore!


Graj jednym palcem!


Przyspieszaj i steruj jednym palcem!
Formula Cartoon All-Stars oferuje wbrew pozorom prosty system sterowania dotykowego: jest tak łatwy, że można z niego korzystać jednym palcem, lecz na sam szczyt dostaną się tylko ci, którzy mają w żyłach bęzynę zamiast krwi.

Reklama