Reklama

 
Seriale

Filtruj według:

Angelo rządzi

Angelo jest 11-letnim bystrym dzieciakiem, który robi co potrzeba, aby osiągnąć to co chce, korzystając ze swego arsenału sprytnych planów, swej charyzmy oraz pomocy swych przyjaciół - Laurentego Wawrzyna i Loli.

Atomówki

Atomówki to Bójka, Bajka i Brawurka. To trzy małe dziewczynki, które mają misję: uratować świat przed dobranocką. Dziewczynki mieszkają z profesorem Atomusem w podmiejskim domu niedaleko Townsville, gdzie za pomocą sprytu i mięśni walczą z szeregiem potworów i złoczyńców.

Batman Odważni i bezwzględni

Batman posiada siłę i charyzmę z którą trzeba się liczyć, a gdy wśród jego sprzymierzeńców znajdą się Błękitny Skarabeusz, Platic Man i Zielona Strzała, to już na pewno żaden złoczyńca nie ma szans.

Ben 10

Dziesięcioletni Ben Tennyson znajduje tajemniczy zegarek, który umożliwia mu wcielanie się w różnych kosmitów o niezwykłych mocach. Ben wie, że musi korzystać z nowych umiejętności po to, by pomagać innym i powstrzymywać złoczyńców, ale czasem pozwala sobie na drobne nadużycia mocy.

Ben 10 Obca Potęga

Minęło już 5 lat odkąd Ben ostatni raz założył Omnitrix. Jednak kiedy ginie dziadek, Ben kolejny raz musi stać się bohaterem. Teraz Ben, Gwen i Kevin muszą znaleźć sojuszników między pół-kosmitami i powstrzymać tajemną inwazję rasy Highbreed.

Ben 10 Omniverse

Zwalczanie czarnych charakterów to chleb powszedni dla superbohatera. Wraz z nowym partnerem, nowicjuszem który sztywno trzyma się przepisów, Ben odkrywa sekrety podziemia obcych i dowiaduje się, że wrogowie z przeszłości są żądni zemsty. A wszystko to dzieje się, kiedy tajemniczy myśliwy depcze Benowi po piętach! Ben 10 powraca z 10 nowymi obcymi do jego dyspozycji oraz potężniejszymi siłami, dzięki czemu jest teraz jeszcze bardziej odlotowy niż kiedykolwiek.

Ben 10 Ultimate Alien

W Ben 10: Ultimate Alien życie 16-letniego Bena zmienia się nie do poznania. Jego sekretna tożsamość zostaje wyjawiona całemu światu i Ben w mgnieniu oka staje się SUPER bohaterem o statusie międzynarodowej mega-gwiazdy. Uzbrojony w tajemniczy Ultimatrix, może przemieniać się w wersje ostateczne swoich kosmitów. W dodatku nowe, pełne akcji przygody zabiorą go w miejsca, których do tej pory nie widzieliście.

Chowder

Chowder, młody kucharz o wielkich marzeniach i jeszcze większym apetycie to jeden z największych łakomczuchów jaki kiedykolwiek pojawił się w Cartoon Network.

Clarence

W świecie pełnym chaosu, Clarence jest niczym słońce - czysty i nieskomplikowany. Postrzega świat jedynie w swoich ulubionych barwach: winogroniastej i neonowozielonej. Clarence ceni sobie swoich przyjaciół Jeffa i Sumo, a także swoją mamę Mary. Bez względu na sytuację, Clarence'a nic nie jest w stanie zasmucić.

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster

Co się dzieje ze zmyślonymi przyjaciółmi, kiedy dzieci dorosną? Trafiają do domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster. Domu najlepszych przyjaciół na świecie.

Mój CN

Reklama