Clarence
Zookeeper Caper
Reckless Ramps

Belson

Belson to łobuz, który raczej wtrąci sarkastyczną uwagę niż użyje argumentu siły. Belson to rozpuszczony, bogaty chłopak, który tak naprawdę lubi Clarence'a, ale nigdy się do tego nie przyzna.

Clarence

Clarence'a wyróżnia niesłabnący entuzjazm i ciekawości. Clarence kocha wszystko, ponieważ wszystko wydaje mu się niezwykłe. To wyjątkowe nastawienie sprawia, że każdy dzień w jego życiu jest najwspanialszy.

Sumo

Sumo to najlepszy przyjaciel Clarence'a. Sumo jest zadziornym i cwanym dzieciakiem. Jest zupełnie nieprzewidywalny, a przy tym nieustraszony. Sumo jest także całkowicie lojalny w stosunku do swoich przyjaciół i jest przy nich zawsze, gdy go potrzebują.

Jeff

Jeff jest najlepszym przyjacielem Clarence'a. Jeff jest troszkę staroświecki i ma wiele fobii, ale nawet ktoś tak spięty jak Jeff bawi się znakomicie, gdy Clarence jest w pobliżu.

Mary

Mary to mama Clarence'a, a jej rzadkie połączenie cierpliwości, wytrwałości, humoru i bezwarunkowego wsparcia sprawia, że jest znakomitym rodzicem dla Clarence'a.

Clarence

W świecie pełnym chaosu, Clarence jest niczym słońce - czysty i nieskomplikowany. Postrzega świat jedynie w swoich ulubionych barwach: winogroniastej i neonowozielonej. Clarence ceni sobie swoich przyjaciół Jeffa i Sumo, a także swoją mamę Mary. Bez względu na sytuację, Clarence'a nic nie jest w stanie zasmucić.

POSTACIE