Pora na przygodę
AT GAMES
Billy Giant Hunter
Rumble in the Nightosphere

Finn

Finn to zwariowany dzieciak, który chce zostać bohaterem. Może nie wygląda na twardziela, ale pokona każde zło, jakie wejdzie mu w drogę.

Jake

Jake to stary, mądry pies o wielkim, dobrym sercu. Umie magicznie rozciągać się i powiększać. Kiedy zło nie szaleje w okolicy, grywa na altówce ze swoją przyjaciółką, Panną Jednorożek.

Lodowy Król

Uzbrojony w magiczną koronę i lodowe serce Lodowy Król ma tylko jeden cel: zdobyć żonę wszelkimi środkami.

Panna Jednorożek

Wierny i dostojny zwierzak Królewny Balonowej. Uwielbia altówkę, dzięki czemu stanowi idealną parę dla Jake'a.

Marceline

Marceline to szalona dziewczyna. Wieki spędzone na wędrówkach po Krainie Ooo zrobiły z niej nieustraszonego śmiałka.

Królewna Balonowa

Jako milionerka zbzikowana na punkcie techniki Królewna Balonowa spędza czas na rozmaitych hobby, takich jak budowanie rakiet czy hodowla żółwi.

Cake

Kocica Cake jest alternatywną, żeńską wersją Jake'a. Cake ma podobne moce, które pozwalają jej rozciągać, zginać i zmieniać wygląd swojego ciała. Chłopakiem Cake jest Lord Monochromicorn.

Fiona

Fiona jest człowiekiem, a zarazem alternatywną, żeńską wersją Finna, która w swej walce z Lodową Królową jest tak samo dzielna, żądna przygód i odlotowa jak jej męski odpowiednik.

Gienio

Gienio to imię, które Lodowy Król nadaje wszystkim swoim poddanym pingwinom, lecz w zależności od osobowości pingwina wymawia je inaczej.

Królewna Ognia

Królewna Ognia to w gorącej wodzie kąpana królewna z Królestwa Ognia, a zarazem nowy obiekt pożądania Finna. Jej ogniste moce są powiązane z jej stanem emocjonalnym. Królewna słynie z tego, że całkiem łatwo się denerwuje.

Królewnę Grudkowego Kosmosu

Królewna Grudkowego Kosmosu pochodzi z królestwa Grudkowego Kosmosu, które swoim kształtem przypomina chmurę. Królewna zachowuje się jak typowa, rozpieszczona nastolatka.

Beemo

Beemo to ktoś znacznie ważniejszy niż jedynie współlokator Finna i Jake'a. Beemo jest także ich przyjacielem, aparatem, budzikiem oraz konsolą do gier wideo.

Pora na przygodę

Pora na przygodę opowiada o dwóch przyjaciołach. Jake to stary, mądry pies o wielkim, dobrym sercu. Finn to zwariowany dzieciak, który najbardziej chce zostać wielkim bohaterem.

POSTACIE